logo transp header150

Kontakt oss

 

Navn                               

Arbeidsområde

Epost-adresse                       

Mobil            

Even Sjøli

Daglig leder

even@mjosplan.no

992 27 200

Gunhild Ø Sjøli

Adminstrasjon

gunhild@mjosplan.no

996 41 658

Helle Flesjå

Avdelingsleder Arealplan

helle@mjosplan.no

417 41 777

Tord Arnekleiv Bugge

Avdelingsleder Oppmåling

tord@mjosplan.no

482 38 615

Morten Kappelslåen

Avdelingsleder Maskinstyring

morten@mjosplan.no

952 43 311

Adam Janisio

Landskapsarkitekt

adam@mjosplan.no

942 05 109

Hallgeir Mork

Arealplan/Støyberegning

hallgeir@mjosplan.no

997 31 811

Line Irene Danielsen

Arealplan/Byggesak

lineirene@mjosplan.no

918 19 886

Jan Vidar Martinsen

Byggesak/Terrengmodeller/Støyberegning

janvidar@mjosplan.no

950 73 178

Ida Marie Weigård

Arealplan

ida@mjosplan.no

909 73 741

Lisbeth Tuven

Arealplan

lisbeth@mjosplan.no

470 38 028

Tomasz Radomski

Oppmåling

tomasz@mjosplan.no

413 54 026

Ivar Evje

Oppmåling

ivar@mjosplan.no

992 13 022

Jon Erlend Hougsrud

Oppmåling

jonerlend@mjosplan.no

480 53 189

Emil O. Nicolaisen

Oppmåling

emil@mjosplan.no

482 39 221

May Kristin Bøe

Oppmåling

maykristin@mjosplan.no

472 91 084

Per Inge Øverby

Oppmåling

peringe@mjosplan.no

907 45 691

Jørgen Aamot Caspersen

Oppmåling

jorgen@mjosplan.no

958 30 204

Inge Morten Gustafsholm

Maskinstyring

ingemorten@mjosplan.no

974 11 162

Piotr Ludwig

Maskinstyring

piotr@mjosplan.no

966 74 011

Kontaktinformasjon:
  • Åpent hverdager kl 08.00-16.00

Her finner du MjøsPlan AS

norgeskart

  • Karriere?
  • Ønsker du jobb hos oss? Send oss en mail på post@mjosplan.no da vel!